REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel członkiem Together for Sustainability

AkzoNobel przyłączył się do inicjatywy Together for Sustainability (TfS). Krok ten ma ułatwić firmie zarządzanie łańcuchem dostaw oraz dostosowanie się do obowiązujących norm proekologicznych.

AkzoNobelProgram Together for Sustainability powołany został do życia w 2011 roku, a jego celem jest wspieranie firm w zakresie przyjaznego środowisku zarządzania łańcuchem dostaw. Przyłączając się do inicjatywy AkzoNobel zasilił zacne grono członków TfS, do którego należą BASF, Bayer, Evonik Industries, Henkel, LANXESS oraz Solvay.

Oczywiście, jak wyjaśnia CPO firmy – Ton Guerts, proekologiczne praktyki nie były do tej pory obce koncernowi AkzoNobel. Członkostwo w TfS będzie jednak dużą pomocą i odciąży firmę jeśli chodzi o konieczne analizy i audyty. Dyrektor Zintegrowanego Łańcucha Dostaw David Allen wylicza natomiast pozostałe korzyści z przyłączenia się do inicjatywy – lepsze zarządzanie ryzykiem, wzmocnienie łańcucha dostaw, rozszerzanie swojej obecności na rynkach rozwijających się i, ostatecznie, umocnienie czołowej pozycji w zestawieniu Dow Jones Sustainability Index.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA