REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Żywice do farb wodorozcieńczalnych – publikacja EC

Farby wodorozcieńczalne coraz bardziej zyskują na znaczeniu. W odpowiedzi na ten trend powstała nowa publikacja European Coatings – „Resins for water-borne coatings” [Żywice do farb wodorozcieńczalnych].

żywice farby wodorozcieńczalne European Coatings

Fot. arch. European Coatings

Nowa książka European Coatings stanowi pełen i aktualny przegląd technologii w dziedzinie żywic, z uwzględnieniem tych najnowszych. Publikacja liczy sobie 396 stron.

Ważna lektura w okresie przejścia

Dzięki nowej książce European Coatings czytelnicy mogą się zaznajomić z różnymi aspektami farb wodorozcieńczalnych – od produkcji aż po właściwości i możliwości, jakie dają. Może być to użyteczna lektura zwłaszcza dla twórców formuł, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

W dzisiejszych czasach, gdy stopniowo rezygnujemy z produktów rozpuszczalnikowych na rzecz wodnych, publikacja może być jednak ważna i przydatna dla każdego. Autorzy opisują, w jaki sposób w ciągu ostatnich 40-50 lat dokonało się przejście od produktów rozpuszczalnikowych do wodorozcieńczalnych oraz przybliżają proces produkcji, właściwości i zastosowania żywic w farbach na bazie wody.

Gdzie kupić?

Publikacja jest już dostępna. Można ją zamówić w internetowym sklepie European Coatings.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA