a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneŻywice do farb wodorozcieńczalnych – publikacja EC

Żywice do farb wodorozcieńczalnych – publikacja EC

Farby wodorozcieńczalne coraz bardziej zyskują na znaczeniu. W odpowiedzi na ten trend powstała nowa publikacja European Coatings – „Resins for water-borne coatings” [Żywice do farb wodorozcieńczalnych].

żywice farby wodorozcieńczalne European Coatings

Fot. arch. European Coatings

Nowa książka European Coatings stanowi pełen i aktualny przegląd technologii w dziedzinie żywic, z uwzględnieniem tych najnowszych. Publikacja liczy sobie 396 stron.

Ważna lektura w okresie przejścia

Dzięki nowej książce European Coatings czytelnicy mogą się zaznajomić z różnymi aspektami farb wodorozcieńczalnych – od produkcji aż po właściwości i możliwości, jakie dają. Może być to użyteczna lektura zwłaszcza dla twórców formuł, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

W dzisiejszych czasach, gdy stopniowo rezygnujemy z produktów rozpuszczalnikowych na rzecz wodnych, publikacja może być jednak ważna i przydatna dla każdego. Autorzy opisują, w jaki sposób w ciągu ostatnich 40-50 lat dokonało się przejście od produktów rozpuszczalnikowych do wodorozcieńczalnych oraz przybliżają proces produkcji, właściwości i zastosowania żywic w farbach na bazie wody.

Gdzie kupić?

Publikacja jest już dostępna. Można ją zamówić w internetowym sklepie European Coatings.

Źródło: european-coatings.com