REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Zjednoczone Emiraty Arabskie, nadchodzi Spektrochem!

Spektrochem rusza na podbój świata! Po zdobyciu ugruntowanej pozycji w Polsce, przyszedł czas na jeden z najbogatszych krajów naszego globu – Zjednoczone Emiraty Arabskie. Właśnie powstaje tam oddział firmy.

Spektrochem Zjednoczone Emiraty Arabskie

Fot. Spektrochem

Zjednoczone Emiraty Arabskie to bogaty kraj z dostępem do zasobów ropy naftowej, z której produkowane są monomery do syntezy dyspersji polimerowych – tłumaczy Artur Pałasz, dyrektor Spektrochemu. Na pewno więc nowy oddział może przynieść ośrodkowi duże korzyści.

Spektrochem działa dynamicznie – już od połowy roku 2017 w oddziale realizowane będą szkolenia z produkcji dyspersji polimerowych dla ekspertów z całego świata. Na miejscu prowadzone będą również badania dotyczące aplikacji, syntezy oraz doboru składników do dyspersji.

A co z działalnością w Polsce? Dyrektor uspokaja – w planach nie ma przeprowadzki do Dubaju. Nowy oddział nie wpłynie na pracę ośrodka w kraju; Spektrochem zamierza jak do tej pory prężnie działać na rodzimym rynku.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 4
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA