REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Zabawy z kolorem dzięki Tikkurila ColorUp!

Nowa aplikacja Tikkurila ColorUp! to praktyczne narzędzie pomocne przy urządzaniu wnętrz. W jednym miejscu dostępne są wszystkie kolory farb Tikkurila, które można wizualizować na różnych powierzchniach, czy to na przykładowych zdjęciach, czy na fotografiach załadowanych przez użytkownika.

Tikkurila ColorUp!Wystarczy, że zrobisz zdjęcie pokoju, który chcesz urządzić. Później zaczyna się zabawa – słoneczna żółć na ścianach, czekoladowy odcień na podłodze, orzechowe balustrady? Baw się do woli, w aplikacji ColorUp! możesz eksperymentować bez konsekwencji.

Oprócz tego można również wizualizować kolory z palet Tikkurila na przykładowych zdjęciach różnych pomieszczeń. W ten sposób możemy zobaczyć, jak odcień prezentuje się na dużych powierzchniach, w bardziej „naturalnym” środowisku niż na sklepowej półce.

Z aplikacji można skorzystać on-line na stronie colorup.tikkurila.com. Zapraszamy!

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA