a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneWłoski producent Inkmaker przejmuje Tecnopails

Włoski producent Inkmaker przejmuje Tecnopails

Firma Inkmaker z Turynu, specjalizująca się w produkcji systemów dozowania farb oraz systemów barwiących ogłosiła przejęcie innego włoskiego producenta – Tecnopails.

Inkmaker Tecnopails

Inkmaker to znany włoski producent systemów dozowania i barwiących. Fot. arch. Inkmaker

Tecnopails to firma z siedzibą w Piacenzy we Włoszech. Specjalizuje się w planowaniu, projektowaniu oraz produkcji systemów i sprzętu do dozowania środków chemicznych oraz etykietowania, uszczelniania oraz układania na paletach wiader i puszek. Usługa obejmuje również opakowania przeznaczone do obszarów o dużym ryzyku eksplozji.

Modularny charakter, duża elastyczność

Firmie Inkmaker odpowiadał szczególnie „modularny” charakter systemów Tecnopails, dzięki czemu mogą być one dostosowane do konkretnych wymogów. Jak komentuje Christophe Rizzo, dyrektor generalny Inkmaker Group w rejonie EMEA i obu Ameryk:

Ta transakcja to ważny krok dla Inkmaker. Technopail jest odnoszącą sukcesy firmą, której zaufało wielu ważnych klientów. Jej włączenie do naszej grupy było konieczne, ponieważ chcemy oferować naszym klientom pełną konsultację oraz usługi w zakresie inżynierii procesu. W imieniu zarządu serdecznie witam Tecnopails w naszej rozwijającej się grupie marek.

Inkmaker jest również włoską firmą – swoją siedzibę ma w Turynie. Specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu systemów dozowania farb, systemów mieszania oraz barwiących.

Siedziba i obsługa klientów – bez zmian

Tecnopails będzie w dalszym ciągu zajmować się wypełnianiem, etykietowaniem i uszczelnianiem opakowań dla branży tuszów, farb i powłok, a także kosmetycznej, spożywczej i farmaceutycznej. Siedziba i główny ośrodek firmy będzie się nadal mieścił w Piacenzy, a Tecnopails bez zmian obsługiwać będzie dotychczasowych klientów z regionu północnych Włoch.

Źródło: european-coatings.com