REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Włoski producent Inkmaker przejmuje Tecnopails

Firma Inkmaker z Turynu, specjalizująca się w produkcji systemów dozowania farb oraz systemów barwiących ogłosiła przejęcie innego włoskiego producenta – Tecnopails.

Inkmaker Tecnopails

Inkmaker to znany włoski producent systemów dozowania i barwiących. Fot. arch. Inkmaker

Tecnopails to firma z siedzibą w Piacenzy we Włoszech. Specjalizuje się w planowaniu, projektowaniu oraz produkcji systemów i sprzętu do dozowania środków chemicznych oraz etykietowania, uszczelniania oraz układania na paletach wiader i puszek. Usługa obejmuje również opakowania przeznaczone do obszarów o dużym ryzyku eksplozji.

Modularny charakter, duża elastyczność

Firmie Inkmaker odpowiadał szczególnie „modularny” charakter systemów Tecnopails, dzięki czemu mogą być one dostosowane do konkretnych wymogów. Jak komentuje Christophe Rizzo, dyrektor generalny Inkmaker Group w rejonie EMEA i obu Ameryk:

Ta transakcja to ważny krok dla Inkmaker. Technopail jest odnoszącą sukcesy firmą, której zaufało wielu ważnych klientów. Jej włączenie do naszej grupy było konieczne, ponieważ chcemy oferować naszym klientom pełną konsultację oraz usługi w zakresie inżynierii procesu. W imieniu zarządu serdecznie witam Tecnopails w naszej rozwijającej się grupie marek.

Inkmaker jest również włoską firmą – swoją siedzibę ma w Turynie. Specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu systemów dozowania farb, systemów mieszania oraz barwiących.

Siedziba i obsługa klientów – bez zmian

Tecnopails będzie w dalszym ciągu zajmować się wypełnianiem, etykietowaniem i uszczelnianiem opakowań dla branży tuszów, farb i powłok, a także kosmetycznej, spożywczej i farmaceutycznej. Siedziba i główny ośrodek firmy będzie się nadal mieścił w Piacenzy, a Tecnopails bez zmian obsługiwać będzie dotychczasowych klientów z regionu północnych Włoch.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA