REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wizualizer 2.0 na problemy z kolorem

Dzięki aplikacji Wizualizer 2.0 od Dekoral dobór koloru farby staje się prostszy niż kiedykolwiek. Wystarczy zdjęcie twojego wnętrza, a aplikacja robi już całą resztę – wizualizuje wszystkie kolorystyczne możliwości, korzystając z różnych palet farb Dekoral.

Wizualizer 2.0

Fot. Dekoral

Wizualizer 2.0 pozwala bawić się kolorami bez konsekwencji. Płomienna czerwień w salonie? Jadowita zieleń w jadalni? Możesz próbować w swoich wnętrzach nawet najbardziej szalonych odcieni i zestawień. Może któreś z nich niespodziewanie okaże się tym jedynym?

W aplikacji dostępne są kolory z wszystkich palet marki Dekoral. A jeśli zachwycił cię odcień nieba w wiosenny wieczór albo kwiatów w ogrodzie sąsiada i wiesz na pewno, że to właśnie ten kolor, który chcesz widzieć na swoich ścianach – nic prostszego. Zrób zdjęcie, a aplikacja rozpozna, któremu odcieniowi w katalogu Dekoral odpowiada twoja upatrzona barwa.

Po zalogowaniu do systemu swoje projekty można zapisywać i dzielić się nimi ze znajomymi (jeśli wybór koloru wciąż jeszcze nie jest dla ciebie oczywisty). Gdy się już zdecydujesz, wbudowany kalkulator obliczy, jak dużo farby potrzebujesz i w co musisz się zaopatrzyć w sklepie.

Dzięki technologii Responsive Web Design z aplikacji korzystać można również na urządzeniach mobilnych. Wizualizer 2.0 jest dostępny na stronach Dekoral oraz Dekoral Fashion, a także w serwisie Kolor i Wnętrze. Zapraszamy do skorzystania!

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Komentarze (1)

  1. Korzystałem z podobnego na stronie Śnieżki. Producenci farb starają się iść z duchem czasu i dają nam fajne narzędzia. Wspomniana Śnieżka ma ponad 2000 gotowych kolorów, bez takiego kreatora wybór stałby się o wiele trudniejszy.

    amf
    27 kwiecień 2014 at 16:08
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA