a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiWizualizer 2.0 na problemy z kolorem

Wizualizer 2.0 na problemy z kolorem

Dzięki aplikacji Wizualizer 2.0 od Dekoral dobór koloru farby staje się prostszy niż kiedykolwiek. Wystarczy zdjęcie twojego wnętrza, a aplikacja robi już całą resztę – wizualizuje wszystkie kolorystyczne możliwości, korzystając z różnych palet farb Dekoral.

Wizualizer 2.0

Fot. Dekoral

Wizualizer 2.0 pozwala bawić się kolorami bez konsekwencji. Płomienna czerwień w salonie? Jadowita zieleń w jadalni? Możesz próbować w swoich wnętrzach nawet najbardziej szalonych odcieni i zestawień. Może któreś z nich niespodziewanie okaże się tym jedynym?

W aplikacji dostępne są kolory z wszystkich palet marki Dekoral. A jeśli zachwycił cię odcień nieba w wiosenny wieczór albo kwiatów w ogrodzie sąsiada i wiesz na pewno, że to właśnie ten kolor, który chcesz widzieć na swoich ścianach – nic prostszego. Zrób zdjęcie, a aplikacja rozpozna, któremu odcieniowi w katalogu Dekoral odpowiada twoja upatrzona barwa.

Po zalogowaniu do systemu swoje projekty można zapisywać i dzielić się nimi ze znajomymi (jeśli wybór koloru wciąż jeszcze nie jest dla ciebie oczywisty). Gdy się już zdecydujesz, wbudowany kalkulator obliczy, jak dużo farby potrzebujesz i w co musisz się zaopatrzyć w sklepie.

Dzięki technologii Responsive Web Design z aplikacji korzystać można również na urządzeniach mobilnych. Wizualizer 2.0 jest dostępny na stronach Dekoral oraz Dekoral Fashion, a także w serwisie Kolor i Wnętrze. Zapraszamy do skorzystania!

Źródło: Dekoral