REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wiosna przez cały rok – Kolor Roku 2017 Pantone

U progu nowego roku prezentujemy Kolor Roku 2017 Pantone, który pięknie wpisuje się w ten przełomowy czas. Jest to bowiem Greenery – świeży odcień zieleni, symbolizujący nowy początek.

Kolor Roku 2017 Pantone

Fot. Pantone

Greenery to żywy, odświeżający, żółto-zielony kolor, który natychmiast przywodzi na myśl pierwsze dni wiosny, gdy przyroda budzi się do życia. Jest jak sygnał do tego, aby głęboko odetchnąć, odprężyć się i z nadzieją spojrzeć w przyszłość.

W świecie natury to kolor neutralny. Stanowi namiastkę tego, za czym tęskni człowiek zanurzony w nowoczesnym świecie. Dlatego coraz częściej pojawia się w planowaniu urbanistycznym, architekturze, stylu życia i projektowaniu. Dotychczas na marginesie, obecnie zieleń w stylu Greenery wysuwa się na pierwszy plan.

Mimo swej wyrazistości jest to wszechstronny odcień, który wpisuje się w różne kolorystyczne zestawy – można go łączyć zarówno z barwami neutralnymi, jak i jasnymi i żywymi, ale również głębszymi lub metalicznymi, a także pastelami (świetnie komponuje się chociażby z Kolorami Roku 2016 Pantone, Serenity i Rose Quartz). Tak powstałe wzory kolorystyczne z powodzeniem wykorzystać można w modzie, branży kosmetycznej, grafice, projektowaniu i wystroju wnętrz.

Pantone Kolor Roku 2017 Greenery

Fot. Pantone

Źródło: Pantone

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA