REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Wielkie plany na PaintExpo 2018

Mimo iż od wystawy PaintExpo upłynęło dopiero siedem miesięcy, już teraz zaobserwowano bardzo duże zainteresowanie następną edycją, zaplanowaną na rok 2018. Na początku listopada już na liście wystawców znajdowało się 170 firm z 15 różnych krajów.

PaintExpo 2018

Jedno ze stoisk na PaintExpo 2016.

Targi PaintExpo 2016 przyciągnęły istne tłumy. Ta odsłona wydarzenia okazała się rekordowa – do Karlsruhe zawitało 10,5 tysiąca gości z 74 krajów, a więc o 14,8% więcej, niż na PaintExpo 2014. Ledwie jednak organizatorzy odetchnęli po tegorocznej edycji wystawy, już gotują się na…

…kolejny rekord

Zainteresowanie najbliższymi targami PaintExpo, które odbędą się w dniach 17-20 kwietnia 2018, jest ogromne. Swoją obecność zadeklarowało 170 wystawców z 15 krajów. Zarezerwowana powierzchnia wynosi tym samym już 75 000 stóp kwadratowych, czyli ponad 50% powierzchni wszystkich stoisk na PaintExpo 2016. Organizatorzy zamierzają więc zapewnić dodatkową halę.

Nic dziwnego, że wystawa PaintExpo przyciąga za każdym razem tak wielu gości. Jako najbardziej aktualny przegląd technologii powlekania przemysłowego, stanowi ona najlepszą platformę informacyjną dla specjalistów z branży.

A na stoiskach…

Czego można spodziewać się na najbliższej wystawie? Obecnie obowiązujące trendy to przede wszystkim wysoka jakość i produktywność, efektywne użycie materiałów oraz ochrona środowiska. W cenie będą elastyczne, skrojone na miarę rozwiązania oraz nowe materiały, oferujące dodatkowe funkcjonalności – jak na przykład kompozyty.

W programie targów znajdują się farby i powłoki zarówno ciekłe, jak i proszkowe oraz coil coating. Prezentowane będą m.in. systemy aplikacji, pistolety natryskowe, technologie czyszczenia, obróbki wstępnej, suszenia i sieciowania. Znajdzie się również miejsce na oczyszczanie wody, recykling i usuwanie odpadów, usuwanie starych farb, akcesoria, sprzęt do pomiarów, testowania i oceny jakości, a także fachową literaturę.

Źródło: Doris Schulz

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA