REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Więcej farb proszkowych AkzoNobel na Tajwanie

AkzoNobel buduje kolejną linię produkcyjną w Azji. Dzięki zakładowi w Chungli koncern będzie mógł szybciej i sprawniej dostarczać swoje farby proszkowe klientom na Tajwanie.

AkzoNobel farby proszkowe Tajwan

Fot. arch. AkzoNobel

W pełni zautomatyzowana linia, w której budowę zainwestowano 20 mln €, zwiększy zdolność produkcyjną AkzoNobel w regionie. Tym samym zaspokoi rosnące potrzeby branży architektonicznej, samochodowej, telekomunikacyjnej, elektronicznej, meblarskiej, sprzętu AGD, sprzętu sportowego oraz narzędzi maszynowych.

Sprawny łańcuch dostaw i wzór dla branży

Nowy obiekt powstaje też z zastosowaniem najnowszych technologii z dziedziny ekologii. Dzięki temu zużycie energii ma być tu o 30% niższe niż standardowo, stopień ponownego wykorzystania wody ma wzrosnąć do 60%, a produkcja nie będzie emitować do środowiska LZO. Jak komentuje Fred Moreux, dyrektor działu produkcji w Azji firmy AkzoNobel:

Pandemia COVID-19 wprowadziła wiele niepewności na światowym rynku. Inwestycja w nową linię na Tajwanie w tym krytycznym czasie pomoże nam usprawnić łańcuch dostaw, a równocześnie będzie wzorcem dla lokalnego przemysłu farb i powłok.

Zakład produkcyjny AkzoNobel w Chungli już teraz posiada instalacje produkuję farby proszkowe, dekoracyjne, opakowaniowe i specjalne. Nowa linia ma w sposób znaczący udoskonalić istniejący już na Tajwanie system produkcji.

Silniejsza pozycja na Tajwanie

Jak zauważyła Karen Yin, dyrektor działu Commercial Powder Coatings, firma AkzoNobel działa na tajwańskim rynku od ponad 40 lat. Nowa linia produkcyjna ma się przyczynić do umocnienia jej pozycji w tym regionie. Produkcja na niej ma ruszyć w trzecim kwartale roku 2021.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA