a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiWalcząc o pozycję na włoskim rynku

Walcząc o pozycję na włoskim rynku

Drugi największy producent stabilizatorów polimerów na świecie podpisał umowę o dystrybucji swoich środków dla branży farb we Włoszech. Wybierając dystrybutora działającego na włoskim rynku już od ponad stu lat, liczy na umocnienie swojej pozycji w tym ważnym regionie.

Fot. greghristov / pixabay.com

Oddział powłok firmy Songwon podpisał umowę o dystrybucji swoich produktów we Włoszech z Krahn Italia. W ramach niej włoski oddział Krahn od 1 lipca dystrybuował będzie przeciwutleniacze, absorbery UV oraz produkty HALS marki Songwon.

Z korzyścią dla klientów

Songwon liczy na umocnienie swojej pozycji na włoskim rynku, który jest jednym z kluczowych w Europie, jeśli chodzi o farby i powłoki. Jak mówi Enrico Bozzi, dyrektor zarządzający Krahn Italia:

Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani, by reprezentować Songwon na rynku we Włoszech. Ta współpraca daje wiele możliwości dla obu stron – jako aktywni partnerzy możemy się wzajemnie rozwijać – ale również tworzy wartość dodaną dla włoskich klientów.

Krahn Italia z siedzibą w Mediolanie dystrybuuje przede wszystkim specjalistyczne środki chemiczne. Na włoskim rynku działa już od ponad stu lat, zaś swoim partnerom oferuje szeroki wybór produktów, kompleksową obsługę techniczną oraz wsparcie laboratoryjne.

Umocnić pozycję na włoskim rynku

Również Simona De Gradi, dyrektorka ds. sprzedaży EMEAI w Songwon, w imieniu całej firmy wyraziła radość ze współpracy. Podkreśliła, że Włochy są dla Songwon ważnym rynkiem, a także wyraziła przekonanie, że za sprawą eksperckiej wiedzy, silnych relacji na rynku oraz doskonałej obsługi klienta oferowanych przez Krahn Italia producent zdoła umocnić swoją pozycję jako dostawca dodatków do farb ciekłych w tym regionie.

Szwajcarski Songwon jest drugim największym wytwórcą stabilizatorów polimerów na świecie. W ramach umowy podpisanej z Krahn Italia dystrybuowane będą jego produkty z oferty biznesu Coatings: przeciwutleniacze SONGNOX®, absorbery UV SONGSORB® oraz stabilizatory HALS SONGSORB®.

Źródło: Songwon, european-coatings.com