REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

VII Seminarium Spektrochemu już 19 listopada

Sezon urlopowy dobiegł końca i jak co roku o tej porze pojawiła się zapowiedź kolejnego Seminarium Spektrochemu. Podczas siódmej już odsłony wydarzenia mowa będzie przede wszystkim o surowcach i ich prawidłowym stosowaniu oraz nowoczesnych technologiach produkcji farb i tynków.

Seminarium SpektrochemuTemat tegorocznego Seminarium Spektrochemu to Zaawansowane surowce i technologie produkcji farb i tynków oraz wyrobów dyspersyjnych na drewno. Mowa będzie między innymi o ustalaniu receptur farb i tynków krzemianowych i krzemianowo-silikonowych, o napełniaczach funkcyjnych (kwarc, krystobalit, wollastonit), lazurach dyspersyjnych na drewno czy też farbach plamoodpornych, satynowych i magnetycznych.

Uczestnicy konferencji będą mieli również okazję obejrzeć film Nanokosmos – czyli zobaczyć temperaturę zeszklenia, pokazujący proces powstawania powłoki dzięki najnowszym technikom obrazowania (mikroskop SEM + promienie rentgenowskie). Podobnie jak w zeszłym roku zorganizowane zostaną także quizy z nagrodami.

VII Seminarium Spektrochemu odbędzie się 19 listopada w Hotelu Szafran w Czeladzi. Swój udział zgłaszać można do 23.10.2015. Formularz zgłoszeniowy, pełny program oraz abstrakty wystąpień pobrać można ze strony Spektrochemu. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA