REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila z dwoma Laurami Konsumenta

Tikkurila triumfuje w kolejnej edycji plebiscytu Laur Konsumenta. Tym razem firma otrzymała wyróżnienia w dwóch różnych kategoriach.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Złoty Laur Konsumenta przypadł firmie Tikkurila w kategorii Farby. W kategorii Impregnaty do drewna otrzymała natomiast Laur Srebrny. Karina Zawadzka, Brand Manager Tikkurila, wyraziła w imieniu zarządu i pracowników szczególną radość z wyróżnienia w dwóch kategoriach.

Plebiscyt Laur Konsumenta ma wyłonić najpopularniejsze produkty i marki w różnych kategoriach. Tegoroczną, XI już edycję przeprowadzono poprzez sondaż telefoniczny oraz badanie internetowe.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA