REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila redukuje etaty w Finlandii

Tikkurila zakończyła rozpoczęte we wrześniu negocjacje ze swoimi pracownikami w Finlandii. Zgodnie z ustaleniami 41 osób zatrudnianych obecnie przez firmę straci pracę.

Tikkurila

Fot. arch. Tikkurila

Zgodnie z początkowymi założeniami Tikkurila miała zwolnić ok. 100 osób. W trakcie negocjacji udało się jednak wypracować rozwiązania, które ograniczyły tę liczbę.

Zwolnienia związane są z programem restrukturyzacyjnym wdrażanym właśnie przez firmę w jej oddziałach w Finlandii. Osoby, które wskutek planowanej restrukturyzacji stracą stanowisko, mają otrzymać odpowiednią pomoc – będą mogły wziąć udział w cyklu szkoleń, a także będą mogły liczyć na wsparcie przy szukaniu nowego zatrudnienia.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA