REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila Polska – nowy salon i promocja

W minioną sobotę otwarty został nowy salon Tikkurila Studio Koloru w Dębicy. Z tej okazji klienci mogą liczyć na specjalną promocję – jeszcze do najbliższej soboty produkty z oferty Tikkurila można kupić z rabatem 25%.

Tikkurila Polska

Fot. arch. Tikkurila Polska

Nowo otwarty salon mieści się przy siedzibie firmy Tikkurila Polska, przy ulicy Mościckiego 23 w Dębicy. W dzień otwarcia przygotowano dla gości cały szereg atrakcji i konkursów, a specjaliści wyjaśniali wszelkie wątpliwości jeśli chodzi o wystrój wnętrz lub dobór odpowiedniego produktu.

W ramach świętowania otwarcia salonu Tikkurila Polska przygotowała również promocję dla wszystkich swoich klientów. Przez tydzień, a więc jeszcze do najbliższej soboty 4 kwietnia, produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży z 25-procentowym rabatem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Źródło: Tikkurila Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA