REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila Polska – nowy prezes

Z dniem 1 lipca 2017 r. funkcję Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego Tikkurila Polska S.A. obejmie Remigiusz Skąpski, dotychczasowy Dyrektor Handlowy i Wiceprezes Zarządu Spółki. Zastąpi na stanowisku Aleksandra Truszczyńskiego, który z dniem 1 lipca br. powołany zostanie na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. Administracyjnych i Finansowych, Dyrektora Zakładu w Dębicy.

Tikkurila Polska nowy prezes

Remigiusz Skąpski. Fot. arch. Tikkurila Polska

Remigiusz Skąpski z firmą Tikkurila związany jest od marca 2000 roku. Od blisko 15 lat sprawuje w spółce funkcje kierownicze w obszarach serwisu i szkoleń, wsparcia klienta, a także sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku na stanowisku Dyrektora Handlowego i Członka Zarządu, a od 2014 roku w randze Wiceprezesa Zarządu Tikkurila Polska SA. Stworzył pręż­nie działający zespół, który skutecznie realizuje swoje zadania, wspiera firmę w dynamicznym rozwoju i realizacji celów strategicznych.

Remigiusz Skąpski jest absolwentem Politechniki Szczecińskiej (Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej), na której studiował w latach 1995-2000. W 2011 roku w ramach programu roz­woju kompetencji zarządczych i przywódczych ukończył „The Strategic Market Management for Leadership Programme” prowadzony przez University of Cambridge, Judge Business School oraz „Master of Sales Management” zorganizowany przez McHayes & Steward Group. W 2014 r. dołączył do grona absolwentów „The Strategic Leadership Academy” prowadzonej przez ICAN Institute przy współpracy z Harvard Business Publishing.

Prywatnie jest żonaty i ma 12-letnią córkę. Do jego zainteresowań należą nurkowanie i fotografia, zaś najlepszy jego zdaniem sposób na relaks to spędzanie czasu z rodziną.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA