REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila nagrodzona za bezpieczeństwo

Dla firmy Tikkurila przejrzysta informacja o bezpiecznym użytkowaniu farby to podstawa. Za swoje działania na tym polu zasłużyła sobie na nagrodę IHS SPECTRUM Excellence Award 2014.

Tikkurila

Katja Tunonen i Anu Passinen (druga i trzecia od lewej) odebrały nagrodę z rąk Steena Lomholta-Thomsona (pierwszy od lewej) i Stephanie Buscemi (z prawej), przedstawicieli IHS. Fot. IHS

Statuetkę IHS SPECTRUM wręczono przedstawicielom Tikkurili 13 maja w Berlinie. Spośród setek nominowanych reprezentujących między innymi energetykę, przemysł samochodowy, chemiczny czy budowlany, wybrano szczęśliwą siódemkę nagrodzonych. Zdobyli oni uznanie komisji wykorzystując nowoczesne technologie informacyjne do opracowania pełnej i przejrzystej dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa produktów.

Czym przysłużyła się Tikkurila? W latach 2012-2013 jej zespół wykorzystał oprogramowanie IHS do stworzenia arkuszy danych oraz etykiet informujących o bezpieczeństwie. Tak powstałe materiały w kilku różnych językach udostępniono w Finlandii, Szwecji, Estonii, a także Polsce. Dzięki nim udało się ujednolicić procedury bezpieczeństwa w różnych zakładach produkcyjnych firmy.

Przez ostatnie kilka lat spędziliśmy nad tym projektem wiele godzin. Wiedzieliśmy jednak, że zaoszczędzi on naszej firmie mnóstwo pieniędzy i czasu, a nasi klienci będą mieli dzięki niemu dostęp do niezbędnych informacji, i to mobilizowało nas do dalszej pracy

– powiedziała Anu Passinen, menedżerka firmy odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktów, która wraz z Katją Tuononen odebrała nagrodę.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA