REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

The Chromologist – wnętrzarski magazyn online

Setki inspiracji związanych z wystrojem, porady, instruktaże, ciekawostki na temat kolorów, pocztówki z barwnych miejsc z całego świata, rozmowy z ludźmi z branży – oto The Chromologist, nowy magazyn online od Farrow&Ball!

The ChromologistThe Chromologist od pierwszej chwili oczarowuje subtelną i elegancką szatą graficzną. Dziesiątki tematycznych zdjęć  z różnymi propozycjami wystroju są pięknym dopełnieniem tego wrażenia.

Potrzebujesz inspiracji przy urządzaniu swojej łazienki? Interesuje cię, jak odświeżyć wnętrze przy pomocy koloru żółtego? Szukasz nowych pomysłów, jak odmalować stary mebel? Chcesz poznać najbardziej kolorowe miejsca na ziemi? A może jesteś ciekaw, z którego roku pochodzi najstarsza karta kolorów? O wszystkim tym przeczytasz na thechromologist.com.

Źródło, ilustracje: The Chromologist

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA