REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targi PaintExpo 2014 oblegane

Oczy całej branży farbiarskiej kierują się już na niemieckie Karlsruhe. Ogromne zainteresowanie targami PaintExpo 2014, które odbędą się tam w kwietniu przyszłego roku, zaskakuje samych organizatorów.

PaintExpo 2014

Fot. arch. PaintExpo

Choć do PaintExpo 2014 zostało jeszcze siedem miesięcy, swoją obecność potwierdziło już 330 wystawców z 19 krajów. Powierzchnia zarezerwowanych stoisk jest już w tym momencie większa niż całkowita powierzchnia wykorzystana w czasie targów w roku 2012. Pokazuje to, jak dużą wagę wytwórcy farb i specjalistycznego sprzętu przywiązują do tego wydarzenia.

Targi PaintExpo to ogromna platforma wymiany informacji i doświadczeń związanych z branżą farb przemysłowych. Dla wystawców są one doskonałą okazją do zaprezentowania światu swoich osiągnięć. W poprzedniej edycji wydarzenia, w roku 2012, do Karlsruhe przybyło ponad 8000 gości z 63 krajów. Wielu z nich poszukiwało specjalistycznych rozwiązań, które mogliby wykorzystać w swoich projektach.

Najbliższe targi PaintExpo odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2014 w Karlsruhe w Niemczech. Szczegóły w naszym kalendarium oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: PaintExpo

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA