a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Targi PaintExpo 2014 oblegane

Oczy całej branży farbiarskiej kierują się już na niemieckie Karlsruhe. Ogromne zainteresowanie targami PaintExpo 2014, które odbędą się tam w kwietniu przyszłego roku, zaskakuje samych organizatorów.

PaintExpo 2014

Fot. arch. PaintExpo

Choć do PaintExpo 2014 zostało jeszcze siedem miesięcy, swoją obecność potwierdziło już 330 wystawców z 19 krajów. Powierzchnia zarezerwowanych stoisk jest już w tym momencie większa niż całkowita powierzchnia wykorzystana w czasie targów w roku 2012. Pokazuje to, jak dużą wagę wytwórcy farb i specjalistycznego sprzętu przywiązują do tego wydarzenia.

Targi PaintExpo to ogromna platforma wymiany informacji i doświadczeń związanych z branżą farb przemysłowych. Dla wystawców są one doskonałą okazją do zaprezentowania światu swoich osiągnięć. W poprzedniej edycji wydarzenia, w roku 2012, do Karlsruhe przybyło ponad 8000 gości z 63 krajów. Wielu z nich poszukiwało specjalistycznych rozwiązań, które mogliby wykorzystać w swoich projektach.

Najbliższe targi PaintExpo odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2014 w Karlsruhe w Niemczech. Szczegóły w naszym kalendarium oraz na stronie wydarzenia.

Źródło: PaintExpo