REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

System BASF Coatings z nagrodą iF Desing Award

Firma BASF Coatings otrzymała międzynarodową nagrodę iF Desing Award za swój samochodowy system lakierniczy z pasywną kontrolą temperatury. Nagrodę wręczono podczas gali w Monachium.

BASF Coatings iF Design Award

Fot. arch. BASF

Dzięki specjalnej formule nowy system BASF z kontrolą temperatury nie tylko zapewnia ochronę i tworzy wysokiej jakości wykończenie, ale także gwarantuje dodatkowy komfort i efektywność. W jego skład wchodzi m.in. farba bazowa, która jest transparentna dla promieniowania NIR (bliska podczerwień), oraz odbijający promienie NIR napełniacz. Takie połączenie pozwala zredukować temperaturę na powierzchni pojazdu w gorące dni nawet o 20°C, co wpływa także na temperaturę wewnątrz samochodu i pozwala ograniczyć koszty klimatyzacji.

Komisja nagrody iF Design Award doceniła nowy system jako rozwiązanie łączące funkcjonalność z nowoczesnym designem. Jak wyjaśnia Mark Gutjahr, szef działu Automotive Color Design EMEA w BASF, kolory i efekty specjalne pozwalają podkreślić kształt samochodu i nadać mu unikatowy charakter. System z pasywną kontrolą temperatury dostępny jest w szerokiej gamie odcieni, zarówno jasnych, jak i ciemnych – przy zachowaniu wciąż tej samej wysokiej jakości.

Źródło: BASF

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA