REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Świętujemy! – trendy 2018 Dunn-Edwards

W roku 2018 firma Dunn-Edwards zaprasza do świętowania. W ramach najnowszych kolorystycznych trendów producent zaprezentował pięć palet, które sprzyjają celebrowaniu – wspomnień, przygód, dziecięcych radości…

trendy 2018 Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Sara McLean, blogerka i ekspertka kolorystyczna Dunn-Edwards, dokładnie przeanalizowała wszystko, co kształtuje trendy w kolorystyce i projektowaniu – od wydarzeń na świecie, poprzez styl życia, modę i jedzenie, aż po podróże i zdrowie, a nawet najnowsze technologie. Na tej podstawie przygotowała pięć zestawów kolorystycznych, zaprezentowanych w broszurze „Celebrations”.

Trend 1 – Wspomnienia

Powrót do francuskiej mody lat 40., stylu art deco i art nouveau. Paleta luksusowa i kobieca, tchnąca romantyzmem, odnawiająca eleganckie, klasyczne wzorce. Kolory, jakie się w niej znalazły, to m.in. morski, jaskrawy czerwony, ciemne brązy i karmele oraz jaśniejsze akcenty: szary róż i złoto.

WspomnieniaTrend 2 – Cuda Natury

Zestaw zainspirowany naturą, którą chcemy mieć dziś blisko siebie, nie wyjeżdżając z miasta. Tworzą go lekkie, świeże kolory nawiązujące do wiosny i klimatów nadmorskich: koralowe, morskie błękity, łososiowy, kamienne szarości.

Cuda NaturyTrend 3 – Gwiazdy

Naszą fantazję pobudzają dziś nowoczesne technologie, takie jak rzeczywistość wirtualna i rozszerzona. Z tego czerpie ta paleta, lekko futurystyczna, ale również nawiązująca do technologii w stylu vintage. Należące do niej odcienie są nienaturalne, egzotyczne, pochodzące ze świata wyobrażeń i fantazji: połyskliwe pastele, oszałamiające róże, ciemnoniebieski, kolory retro z lat 80.

GwiazdyTrend 4 – Przygody

Zestaw, który przenosi nas w świat legend i opowieści przekazywanych z ust do ust w różnych kulturach. Idealny dla osób spragnionych przygód i nowych wrażeń. Tworzą go kolory ekstrawaganckie i luksusowe, takie jak czerwienie, szmaragdowe zielenie, bursztyny, czerń lawy, mistyczny fiolet, a do tego – domieszki ziemistych brązów i błękitów.

PrzygodyTrend 5 – Dziecięce Radości

Sposób na wprowadzenie odrobiny bajki do naszego życia. Barwy tworzące komfortowe wnętrze, w którym łatwo powrócić do dziecięcych marzeń o innym świecie, pełnym śmiechu i kolorów, zabawy i gier. W palecie tej królują szykowne, klasyczne odcienie jak marynarski błękit, burgund, szary i beż, z dodatkiem zestawu zbliżonego do barw podstawowych – niebieski, zielony i pomarańczowy.

Dzieciece RadosciWięcej na temat trendów 2018 Dunn-Edwards znaleźć można w obszernej broszurze firmy. Zawiera ona ponad 500 zdjęć oraz wiele inspiracji dekoratorskich z całego świata.

Źródło: Dunn-Edwards

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA