REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sun Chemical kontroluje dostawy pod kątem koronawirusa

Firma Sun Chemical oświadczyła, że podjęła specjalne kroki dotyczące swoich łańcuchów dostaw. Są one związane z epidemią koronawirusa.

Sun Chemical koronawirus

Fot. CDC/ Alissa Eckert, MS; Dan Higgins, MAM / Wikimedia Commons

Sun Chemical zamierza ściśle monitorować swój łańcuch dostaw. Sprawdzani będą dostawcy surowców i produktów pośrednich oraz firmy świadczące usługi logistyczne. Jak mówi Jeffrey Shaw, dyrektor ds. łańcucha dostaw w Sun Chemicals:

Aktywne zarządzanie zamówieniami naszych klientów, poziomem zapasów, dostawami tranzytowymi i poziomem zamówień otwartych jest dla nas w tym momencie kluczowe. Powołaliśmy zespoły kontroli, które zarządzać będą każdym z tym obszarów oraz podejmować odpowiednie środki, by zapobiec wszelkim komplikacjom. Dzięki koncentrowaniu się na konkretnych materiałach i dostawach jesteśmy w stanie odpowiednio reagować.

Dyrektor dodał, że szczególnej obserwacji poddane będą materiały z Chin i innych regionów wysokiego ryzyka. Klienci będą na bieżąco informowani o sytuacji. Firma deklaruje, że podejmie wszelkie działania, aby klienci nie odczuli trudności związanych z kontrolą łańcucha dostaw.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA