a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneSun Chemical kontroluje dostawy pod kątem koronawirusa

Sun Chemical kontroluje dostawy pod kątem koronawirusa

Firma Sun Chemical oświadczyła, że podjęła specjalne kroki dotyczące swoich łańcuchów dostaw. Są one związane z epidemią koronawirusa.

Sun Chemical koronawirus

Fot. CDC/ Alissa Eckert, MS; Dan Higgins, MAM / Wikimedia Commons

Sun Chemical zamierza ściśle monitorować swój łańcuch dostaw. Sprawdzani będą dostawcy surowców i produktów pośrednich oraz firmy świadczące usługi logistyczne. Jak mówi Jeffrey Shaw, dyrektor ds. łańcucha dostaw w Sun Chemicals:

Aktywne zarządzanie zamówieniami naszych klientów, poziomem zapasów, dostawami tranzytowymi i poziomem zamówień otwartych jest dla nas w tym momencie kluczowe. Powołaliśmy zespoły kontroli, które zarządzać będą każdym z tym obszarów oraz podejmować odpowiednie środki, by zapobiec wszelkim komplikacjom. Dzięki koncentrowaniu się na konkretnych materiałach i dostawach jesteśmy w stanie odpowiednio reagować.

Dyrektor dodał, że szczególnej obserwacji poddane będą materiały z Chin i innych regionów wysokiego ryzyka. Klienci będą na bieżąco informowani o sytuacji. Firma deklaruje, że podejmie wszelkie działania, aby klienci nie odczuli trudności związanych z kontrolą łańcucha dostaw.

Źródło: coatingsworld.com