REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sto świętuje 20. urodziny

Już na początku lutego odbędzie się kolejna, 25. już edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To również okazja do świętowania dla polskiego oddziału Sto – firma obchodzić będzie na targach swoje 20. urodziny!

Sto

Fot. arch. Sto

Właśnie na targach BUDMA w 1996 roku właściciel niemieckiego koncernu Sto, Jochen Stotmeister, podpisał akt założycieli polskiego oddziału. Z czasem firma umocniła swoją pozycję na naszym rynku, a dziś ma w Polsce własną fabrykę, 12 centrów sprzedaży i ponad 50 doradców handlowych i technicznych.

Na ogromnym, 250-metrowym stoisku będzie można zapoznać się ze wszystkimi produktami marki, a także zasięgnąć rady u fachowca. Zaplanowano również pokazy aplikacji farb dekoracyjnych oraz prezentację nowego działu Sto-Industry dla klientów przemysłowych, którzy z reguły potrzebują indywidualnych, dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań.

Druga okazja do świętowania to fakt, że firma Sto wraz z siedemnastoma innymi szczęśliwcami została doceniona przez organizatorów targów. Przyznano jej Złoty Medal BUDMA 2016 za innowacyjną farbę StoColor Dryonic zainspirowaną pancerzem afrykańskiego żuka (więcej o tej niezwykłej technologii – w naszym artykule oraz materiale wideo producenta).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko nr 45 w pawilonie nr 3. Tegoroczne targi BUDMA odbędą się w dniach 2-5 lutego 2016.

Źródło: Sto

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA