a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Sto świętuje 20. urodziny

Już na początku lutego odbędzie się kolejna, 25. już edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To również okazja do świętowania dla polskiego oddziału Sto – firma obchodzić będzie na targach swoje 20. urodziny!

Sto

Fot. arch. Sto

Właśnie na targach BUDMA w 1996 roku właściciel niemieckiego koncernu Sto, Jochen Stotmeister, podpisał akt założycieli polskiego oddziału. Z czasem firma umocniła swoją pozycję na naszym rynku, a dziś ma w Polsce własną fabrykę, 12 centrów sprzedaży i ponad 50 doradców handlowych i technicznych.

Na ogromnym, 250-metrowym stoisku będzie można zapoznać się ze wszystkimi produktami marki, a także zasięgnąć rady u fachowca. Zaplanowano również pokazy aplikacji farb dekoracyjnych oraz prezentację nowego działu Sto-Industry dla klientów przemysłowych, którzy z reguły potrzebują indywidualnych, dostosowanych do ich potrzeb rozwiązań.

Druga okazja do świętowania to fakt, że firma Sto wraz z siedemnastoma innymi szczęśliwcami została doceniona przez organizatorów targów. Przyznano jej Złoty Medal BUDMA 2016 za innowacyjną farbę StoColor Dryonic zainspirowaną pancerzem afrykańskiego żuka (więcej o tej niezwykłej technologii – w naszym artykule oraz materiale wideo producenta).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko nr 45 w pawilonie nr 3. Tegoroczne targi BUDMA odbędą się w dniach 2-5 lutego 2016.

Źródło: Sto