a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweStick’n’Go! dla „zabieganych” kierowców

Stick’n’Go! dla „zabieganych” kierowców

Znalazłeś rysę na karoserii, ale nie masz na razie czasu jechać do warsztatu? Z myślą o takich jak ty Spies Hecker opracował technologię Stick'n'Go! – naprawę lakierniczą w wersji instant. Odcinasz, naklejasz i... masz spokój. Przynajmniej na kilka tygodni.

Stick'n'Go!

Fot. arch. Spies Hecker

Stick’n’Go! to nic innego jak plaster farby, który należy przykleić na uszkodzony fragment karoserii. Profesjonalnej naprawy na dłuższą metę nie zastąpi, i po maksimum trzech miesiącach trzeba tak czy siak zawitać do lakierni, ale pozwala zaoszczędzić na czasie – przydatne, gdy na przykład jesteśmy na wakacjach albo gdy jesteśmy akurat zbyt zajęci, by szukać warsztatu.

Farba i lakier na plastrze Stick’n’Go! to oczywiście wysokiej jakości produkty Spies Hecker, podobnie jak te używane przy naprawach lakierniczych. Usługa wprowadzona w niektórych warsztatach Spies Hecker polega na tym, że odbierając swój samochód po naprawie klient otrzymuje plaster do swojej dyspozycji. Gdy zauważy na karoserii rysę, wystarczy po prostu przyciąć kawałek plastra do odpowiednich rozmiarów i kształtu. Stick’n’Go! wydawany jest w specjalnym pakiecie, na którym znajduje się dokładna instrukcja użycia. Poręczny uchwyt pozwala zawiesić pakiet na lusterku w samochodzie.

Fot. arch. Spies Hecker

Trzeba jednak pamiętać, że to tylko rozwiązanie prowizoryczne i na krótką metę – z wizytą w warsztacie nie należy zwlekać dłużej niż trzy miesiące! Dopiero profesjonalna naprawa lakiernicza przywróci karoserii dawny nieskazitelny wygląd na dłużej.

Źródło: Spies Hecker