REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Startuje druga edycja ColorLove Przedszkole

22 maja wystartowała kolejna edycja konkursu ColorLove Przedszkole, organizowanego przez firmę Baumit. Tym razem o nową, kolorową fasadę walczyć będą przedszkola z okolic Wrocławia.

ColorLove Przedszkole druga edycja Baumit

Fot. arch. Baumit

Poprzednia edycja konkursu objęła swoim zasięgiem dwa rejony Polski – Trójmiasto oraz okolice Krakowa. Zwyciężyły Polsko-Angielskie Przedszkole LENKOWO z Wrząsowic oraz Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Płk. Stanisława Dąbka w Sychowie.

Tym razem do udziału zaproszone są placówki z Wrocławia i okolic, czyli powiatów: wrocławskiego, trzebnickiego, oleśnickiego, wołowskiego, średzkiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, strzelińskiego oraz oławskiego. Aby zgłosić przedszkole, należy pobrać formularz ze strony www.baumitstar.pl/przedszkole, uzupełnić go i do 15 września 2017 przesłać na adres organizatora.

Do finałowej dziesiątki dostaną się placówki, które otrzymają najwięcej głosów internautów. Głosowanie potrwa od 1 lipca do 30 września. Później już wszystko pozostanie w rękach jury. To ono zadecyduje, które przedszkole zostanie odmalowane farbami elewacyjnymi Baumit StarColor i PuraColor. Zapraszamy do udziału!

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA