a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweSpies Hecker chętnie wybierany w Wielkiej Brytanii

Spies Hecker chętnie wybierany w Wielkiej Brytanii

Marka Spies Hecker otrzymała nagrodę British Repairers’ Choice Award dla najchętniej wybieranej marki lakierów samochodowych w Wielkiej Brytanii. Nagrodę wręczono podczas ceremonii Auto Body Professionals Night of Kinghts 16 listopada w Birmingham.

Spies Hecker British Repairers' Choice Award

Fot. arch. Spies Hecker

Nagroda wręczana była już po raz ósmy. Tym razem swoje głosy oddała rekordowa liczba brytyjskich lakierników. Oceniali oni dostępne na brytyjskim rynku marki lakierów samochodowych w skali od „doskonały” do „bardzo słaby”.

W ścisłym gronie laureatów znalazły się cztery marki, a wśród nich – należąca do Axalta Coating Systems marka Spies Hecker. Ocenę „doskonały” lub „bardzo dobry” wystawiło jej produktom aż 78% respondentów.

W imieniu firmy nagrodę odebrał Anthony Cashel, Marketing Manager Axalty w Wielkiej Brytanii i Irlandii, statuetkę wręczyła natomiast Jo Salter, pierwsza kobieta-pilot myśliwca w RAF, oraz Kevern Thompson z CAPS. Cashel podkreślił, że wyróżnienie to ma dla firmy szczególne znaczenie, ponieważ przyznane zostało przez lakierników – a więc tych, którzy korzystają z produktów Spies Hecker każdego dnia i najlepiej zdają sobie sprawę z ich mocnych i słabych stron.

Źródło: Spies Hecker