REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Spektrochem – nowa strona już jest!

Po długiej przerwie Spektrochem na nowo zaprezentował swoją stronę internetową. Serwis otrzymał nowoczesną szatę graficzną i został znacznie rozbudowany – poszerzono go m.in. o oferty wykonywanych badań, prac technologicznych i konsultacji dla producentów, a także know how, galerię zdjęć i FAQ.

SpektrochemNowa strona prezentuje informacje w sposób czytelny i przejrzysty. Zawiera pogrupowane tematycznie zakresy badań, zarówno dla surowców jak i wyrobów malarskich.

Dział badań surowców został podzielony na badania dyspersji polimerów, środków pomocniczych, dodatków hydrofobizujących, bieli tytanowej i jej zamienników, past pigmentowych oraz pigmentów i napełniaczy. Dział badań farb podzielono na badania podstawowe, starzeniowe, optyczne, fizykomechaniczne, reologiczne, korozyjne, badania wypraw tynkarskich, odporności na ciecze, badania rozcieńczalników oraz oceny zgodności z normami przedmiotowymi.

Strona dostępna jest pod adresem www.spektrochem.pl, zaś instytut znaleźć można również w mediach społecznościowych – na Facebooku, Twitterze i Google+. Ponadto szykuje się prawdziwa rewelacja – wkrótce na YouTube ruszy #SpektrochemVlog ukazujący codzienną pracę instytutu. Zapraszamy do wizyty na stronie i śledzenia Spektrochemu w serwisach społecznościowych!

Źródło: Spektrochem

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA