REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Specjalistyczne pigmenty do roku 2019

Zgodnie z nowym raportem firmy Smithers Rapra specjalistyczne pigmenty mają przed sobą pięć lat niezbyt dynamicznego, ale stabilnego wzrostu.

specjalistyczne pigmenty

Wytwórcy specjalistycznych pigmentów nie mają powodów do obaw. Fot. timtom.ch / Foter.com / CC-BY-NC-SA 2.0

Analitycy Smithers Rapra oszacowali, że w roku 2013 światowy rynek specjalistycznych pigmentów był wart 4,26 mld dolarów. Do roku 2019 jego wartość ma wzrosnąć do 5 miliardów, co oznacza rozwój na poziomie 2,7% rocznie. Zapotrzebowanie na przestrzeni tych lat ma wzrosnąć o prawie 30 tysięcy ton (z 161 000 do 189 200 t).

Raport zawiera wnikliwą analizę rynku do roku 2019, dokonując podziału na typy pigmentów, ich zastosowania, rejony geograficzne i najważniejsze kraje. Wymienia najważniejsze czynniki wpływające na rynek, liderów produkcji i najnowsze technologie w tej dziedzinie.

Więcej szczegółów na stronie Smithers Rapra.

Źródło: pcimag.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA