REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sika dla przemysłu samochodowego

50% pojazdów na świecie jest produkowanych z wykorzystaniem wyrobów Sika. Już od ponad 30 lat szwajcarska firma wspiera rozwój przemysłu motoryzacyjnego na świecie.

Sika przemysł samochodowy

Fot. arch. Sika

Dzięki nowoczesnym technologiom, na których oparte są produkty Sika, świetnie wpisują się one w projekty samochodów przyszłości. Do tego, mimo że firma ma zasięg globalny, kładzie duży nacisk na to, aby lokalnie zatrudniać wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają miejscowy rynek i jego realia oraz są w stanie pomóc klientom w doborze odpowiednich rozwiązań dla motoryzacji. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów Sika dla rynku samochodowego.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA