REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sherwin-Williams już największym producentem farb

Hasło reklamowe Sherwin-Williams „Cover the Earth” nabrało nowego znaczenia. Firma zakończyła transakcję przejęcia koncernu Valspar i tym samym – z przychodami na poziomie ok. 15 mld $ – awansowała na pierwsze miejsce rankingu największych producentów farb na świecie.

Sherwin-Williams Valspar

Fot. Telstar Logistics / Foter.com / CC BY-NC

Przejęcie ogłoszono w marcu tego roku. Prezes Sherwin-Williams, John G. Morikis, przywitał nowych współpracowników z Valspar. Ich doświadczenie i wiedza pomogą w dalszym rozwoju firmy, tym razem już jako światowego lidera produkcji farb.

Siedziba koncernu mieścić się będzie w Cleveland. Podmioty, które obecnie połączono w jedną firmę, zarobiły w sumie w ubiegłym roku 15,8 mld $ i zatrudniają 60 000 osób na całym świecie. Wspólnie posiadają świetną pozycję na rynku farb architektonicznych w Ameryce Północnej, Południowej, Chinach, Australii i Wielkiej Brytanii. Jeśli zaś chodzi o produkty przemysłowe – firma będzie liderem w sektorze powłok opakowaniowych, typu coil coating, powłok do ogólnych zastosowań przemysłowych oraz przemysłowych farb do drewna.

Źródło: pcimag.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA