REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sherwin-Williams i Valspar przesuwają datę

Firmy Sherwin-Williams i Valspar przesunęły datę ostatecznego przejęcia Valspar – z 21 marca na 21 czerwca 2017. Obecnie czekają one na aprobatę amerykańkiej Federalnej Komisji ds. Handlu.

Sherwin-Williams Valspar

Fot. D’oh Boy (Mark Holloway) / Wikimedia Commons

Wbrew wcześniejszym przewidywaniom Sherwin-Williams okazało się, że transakcji nie uda się jednak zamknąć do końca kwietnia. Szczegóły na temat pozostałych etapów przejęcia podane zostaną na konferencji 20 kwietnia. Nowa data 21 czerwca oznacza jednak prawdopodobnie wystarczająco dużo czasu, aby ostatecznie zrealizować przejęcie. Jak mówi John G. Morikis, prezes Sherwin-Williams:

Kontynuujemy proces zamknięcia transakcji, wierząc, że wkrótce otrzymamy aprobatę Federalnej Komisji ds. Handlu. Równocześnie prowadzimy rozmowy z licznymi kontrahentami. Jesteśmy przekonani, że uda nam się zrealizować transakcję na korzystnych warunkach i wkrótce będziemy mogli uwolnić potencjał jednostki powstałej z połączenia Sherwin-Williams i Valspar.

Źródło: pcimag.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA