a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPigmenty i dodatkiSanitized Preservation AG – nowa firma na rynku

Sanitized Preservation AG – nowa firma na rynku

Na światowym rynku środków antymikrobowych pojawił się nowy, duży gracz – firma Sanitized Preservation AG. Będzie się ona specjalizować w ochronie antymikrobowej dla branży farb i powłok, zarówno na etapie produkcji, jak i przechowywania w puszce i użytkowania.

Sanitized Preservation AG

Fot. arch. Sanitized AG

Firmą-matką nowego podmiotu jest Sanitized AG, koncern z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie środków antymikrobowych. Produkty nowej marki mają zapobiegać namnażaniu się mikrobów i pleśnieniu, także w zastosowaniach specjalistycznych: w medycynie lub w przypadku powłok do użytku zewnętrznego w określonych warunkach klimatycznych. Ponadto firma organizować będzie audyty w zakładach produkcyjnych, oferując klientom wsparcie w zakresie standardów higienicznych.

Dyrektorem generalnym firmy został David Tierney, wcześniej pełniący funkcję Dyrektora Globalnego Oddziału Powłok w koncernie Lonza. Jak wyjaśnia Urs Stalder, dyrektor generalny Sanitized AG, ze swoim 30-letnim doświadczeniem w międzynarodowej branży antymikrobowej oraz dogłębną znajomością tego sektora, Tierney był doskonałym kandydatem na to stanowisko.

Źródło: Sanitized