REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sanitized Preservation AG – nowa firma na rynku

Na światowym rynku środków antymikrobowych pojawił się nowy, duży gracz – firma Sanitized Preservation AG. Będzie się ona specjalizować w ochronie antymikrobowej dla branży farb i powłok, zarówno na etapie produkcji, jak i przechowywania w puszce i użytkowania.

Sanitized Preservation AG

Fot. arch. Sanitized AG

Firmą-matką nowego podmiotu jest Sanitized AG, koncern z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie środków antymikrobowych. Produkty nowej marki mają zapobiegać namnażaniu się mikrobów i pleśnieniu, także w zastosowaniach specjalistycznych: w medycynie lub w przypadku powłok do użytku zewnętrznego w określonych warunkach klimatycznych. Ponadto firma organizować będzie audyty w zakładach produkcyjnych, oferując klientom wsparcie w zakresie standardów higienicznych.

Dyrektorem generalnym firmy został David Tierney, wcześniej pełniący funkcję Dyrektora Globalnego Oddziału Powłok w koncernie Lonza. Jak wyjaśnia Urs Stalder, dyrektor generalny Sanitized AG, ze swoim 30-letnim doświadczeniem w międzynarodowej branży antymikrobowej oraz dogłębną znajomością tego sektora, Tierney był doskonałym kandydatem na to stanowisko.

Źródło: Sanitized

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA