REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Ruszyła Akademia Baumit


Baumit ruszył z nowym projektem szkoleniowym – Akademia Baumit. Jest on skierowany do fachowców z firm budowlanych i remontowych, którzy chcieliby poznać innowacyjne materiały budowlane i rozwiązania oraz nauczyć się je aplikować.

Akademia Baumit

Fot. arch. Baumit

Uczestnicy szkoleń mają nie tylko zapoznać się z nowymi materiałami, ale i nauczyć się je stosować. Baumit kładzie nacisk na praktykę, dlatego zajęcia w ramach Akademii Baumit to przede wszystkim pokazy aplikacji produktów, przy aktywnym udziale uczestników.

Zainteresowani mogą wybierać spośród trzech obszarów tematycznych: Systemy podłogowe, Tynki i farby elewacyjne oraz Tynki i gładzie. Każdy uczestnik otrzymuje na wstępie pakiet materiałów szkoleniowych, na koniec zajęć zaś – imienny certyfikat oraz sympatyczny upominek, T-shirt z rysunkiem Andrzeja Mleczki wykonanym specjalnie na tę okazję.

Nie jest to pierwsza inicjatywa edukacyjna firmy Baumit. Wcześniej jej eksperci szkolili m.in. aktywnych zawodowo architektów i studentów kierunków budowlanych.

Źródło: Baumit

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA