REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rozgrzej się kolorem – zimowe trendy wg Behr

Coraz częściej pojawiają się doniesienia o Kolorach Roku 2018, ale nie wybiegając aż tak bardzo w przyszłość – co będzie na topie tej zimy? Zdradza Erika Woelfel, ekspertka firmy Behr.

zimowe trendy Behr

Fot. arch. Behr

Brown is the New Gray
Choć delikatne szarości wciąż bardzo dobrze się sprzedają, powoli zaczną one ustępować na rzecz brązów. Szczególnie odcieni z pogranicza oliwkowego oraz lekko miodowych. Kolor brązowy jest bardzo wszechstronny, pasuje do prawie każdego pomieszczenia, ale obecnie jest najchętniej wykorzystywany jako eleganckie tło do jadalni lub by stworzyć przytulny nastrój w kąciku wypoczynkowym.

Ogniste kolory
Wyraziste odcienie królują na wybiegach mody nie tylko w Mediolanie. Ciężko było nie zauważyć intensywnych pomarańczy i żywych czerwieni królujących na nowojorskim Tygodniu Mody. To sygnał, że wkrótce ogniste odcienie pojawią się również w wystroju wnętrz – na ścianach akcentowych lub meblach.

Świąteczny detoks
Dla wielu osób listopad i grudzień to najbardziej pracowity czas w roku. Święta to czas, kiedy wreszcie mogą odetchnąć w gronie rodzinnym. Świątecznemu relaksowi i wyciszeniu sprzyjają takie odcienie jak zieleń czy błękit, dlatego dobrym pomysłem jest wprowadzenie zielonych i niebieskich akcentów do sypialni, salonów i kuchni. Idealnym dopełnieniem będą ciepłe biele. Idealne tło dla długich wieczorów przy kominku, wypełnionych wspomnieniami i rozmyślaniem o tym, co jeszcze przed nami.

Źródło: coatingsworld.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA