a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net

Farby pod choinką

Do Świąt już tylko chwila, więc pewnie prezenty kupione? A może jest wśród nich coś z wykończeniem prosto od Axalty? Sprawdź! W końcu, jak wiadomo, farby są dziś wszędzie.

farby pod choinką Boże Narodzenie Axalta

Fot. StockSnap / pixabay.com

Termosy
Firma Thermos, światowy producent pojemników na jedzenie i napoje, stosuje przyjazne środowisku farby proszkowe Alesta na powierzchniach zewnętrznych swoich termosów. Dzięki temu są one nie tylko piękne i kolorowe, ale również wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Ciężarki
Epoksydowa farba proszkowa Alesta E-Wrinkle, która gwarantuje bardzo twarde, wytrzymałe wykończenie z teksturą, jest chętnie stosowana na ciężarkach i innych sprzętach do siłowni. Kolorowe ciężarki zachęcają do aktywności, a do tego mają świetną ochronę mechaniczną i chemiczną.

Narty
Z przyjaznych środowisku farb Axalty korzystają tacy wytwórcy sprzętu sportowego, w tym nart, jak Atomic, Head czy Fischer. W tegorocznych mistrzostwach świata w narciarstwie alpejskim w Sankt Moritz w Szwajcarii aż ośmiu z dziesięciu zdobywców złotego medalu szusowało na nartach pokrytych farbami Axalty!

Gitary akustyczne
Wśród produktów przemysłowych Axalty znajdują się również impregnaty, bejce i lakiery do drewna, które świetnie nadają się do zabezpieczenia m.in. gitar akustycznych. Są też stosowane na szafach, stołach, meblach biurowych, drzwiach i podłogach, gdzie zapewniają wytrzymałość i trwały kolor. Dostępne są też w wersji o bardzo niskiej zawartości LZO oraz wolne od HAP, dzięki czemu mają minimalny wpływ na środowisko.

Głośniki
I jeszcze jeden pomysł na prezent dla melomanów, zabezpieczony farbami Axalty. Farba proszkowa Alesta E-Wrinkle, o której pisaliśmy w kontekście sprzętu do siłowni, bywa również stosowana do ochrony głośników!

Designerskie meble
Po produkty Axalty do drewna chętnie sięgają wytwórcy zabudowy kuchennej oraz nietypowych mebli, ze względu na szeroki wybór kolorów oraz możliwość dostosowania produktu do każdego projektu. Producenci mebli mogą korzystać z pomocy eksperta Axalty u siebie na miejscu, a także w salonach Color Desing Studio.

Samochody
Last, but not least… Pod choinkę może się nie zmieści, ale to z pewnością prezent, jaki ucieszyłby wielu! A jeśli już obdarowywać, to dbając o to, by był to podarunek efektowny – a więc postawić na lakier, który przykuwa uwagę. Produkty Axalty dają takie możliwości. Technologia Vermeera pozwala uzyskać niezwykle intensywne, głębokie kolory, a dzięki pigmentom z efektem specjalnym wykończenie wygląda zupełnie inaczej w różnym świetle, pod różnymi kątami. To się nazywa świętowanie z rozmachem!

Źródło: Axalta Coating Systems

Korzystając z okazji, wszystkim naszym czytelnikom życzymy równie efektownych prezentów pod bożonarodzeniowym drzewkiem! Wesołych Świąt!

Dowiedz się więcej o firmie