REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rose Fusion – łososiowy Kolor Lutego Dunn-Edwards

Choć luty z jego Walentynkami kojarzy się raczej z intensywną czerwienią lub słodkim różem, eksperci Dunn-Edwards nieco wyłamali się ze schematu. Jako Kolor Lutego 2020 zaproponowali nieoczywisty, łososiowy odcień różu – Rose Fusion.

Rose Fusion Kolor Lutego 2020 Dunn-Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Opracowując trendy na rok 2020, specjaliści Dunn-Edwards zauważyli, że klienci poszukują w paletach kolorystycznych energii i zabawy. Dlatego też postawili na jaskrawe odcienie zachęcające nas, by żyć chwilą i korzystać z każdej minuty naszego życia. Kolor Lutego 2020 pięknie wpisuje się w ten trend.

Łososiowy róż – jak go „ugryźć”?

Producent ma kilka wskazówek, jak wykorzystać jego Kolor Lutego. Po pierwsze – świetnie nadaje się, by stworzyć żywą, a równocześnie wyciszającą kobiecą przestrzeń. W tym wypadku sprawdzi się zwłaszcza w duecie z przydymionym różem.

Jeśli Rose Fusion wydaje się nieco zbyt ognisty, warto go stonować, łącząc z chłodnym, ciemniejszym odcieniem, jak na przykład chmurny Kolor Stycznia 2020 Dunn-Edwards – Dark & Stormy. Wnętrze ze ścianami w kolorze Rose Fusion wyda się natomiast cieplejsze, jeśli wypełnimy je meblami z ciemnego drewna.

Rose Fusion Kolor Lutego Dunn Edwards

Fot. arch. Dunn-Edwards

Wreszcie – to świetna opcja do pokoju dziecięcego! Żywe miejsce do zabawy stworzysz, łącząc Rose Fusion z magentą (przykład: odcień Sangria z palety Dunn-Edwards) lub ciemnym morskim (Encore Teal).

Źródło: Dunn-Edwards

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA