REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

RadTech Europe 2013 już w październiku

Utwardzanie powłok i materiałów promieniowaniem UV i wiązką elektronów to obecnie temat, o którym mówi się dużo. Każdy, kto chciałby się dowiedzieć co słychać w tej branży, z pewnością będzie zainteresowany zbliżającą się konferencją i wystawą RadTech Europe 2013.

RadTech Europe 2013Spotkanie potrwa trzy dni, od 15 do 17 października, i będzie miało miejsce w Basel w Szwajcarii. Jest ono świetną okazją do spotkania dla ludzi z branży, do zaprezentowania swej firmy lub ośrodka zajmującego się sieciowaniem UV/EB, a także do podzielenia się najnowszymi odkryciami w tej dziedzinie. Najciekawszy referat otrzyma Nagrodę Paula Dufoura (nazwaną tak na cześć założyciela RadTech Europe).

Ponieważ w tym roku RadTech Europe obchodzi swe 25. urodziny, po pierwszym dniu zaplanowano imprezę z muzyką na żywo i przekąskami. Zaproszeni są na nią wszyscy uczestnicy chętni do wspólnego świętowania.

Więcej informacji na temat planu konferencji, organizacji i zapisów znaleźć można w broszurze lub na internetowej stronie wydarzenia.

Źródło: RadTech Europe

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA