a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweRadTech Europe 2013 już w październiku

RadTech Europe 2013 już w październiku

Utwardzanie powłok i materiałów promieniowaniem UV i wiązką elektronów to obecnie temat, o którym mówi się dużo. Każdy, kto chciałby się dowiedzieć co słychać w tej branży, z pewnością będzie zainteresowany zbliżającą się konferencją i wystawą RadTech Europe 2013.

RadTech Europe 2013Spotkanie potrwa trzy dni, od 15 do 17 października, i będzie miało miejsce w Basel w Szwajcarii. Jest ono świetną okazją do spotkania dla ludzi z branży, do zaprezentowania swej firmy lub ośrodka zajmującego się sieciowaniem UV/EB, a także do podzielenia się najnowszymi odkryciami w tej dziedzinie. Najciekawszy referat otrzyma Nagrodę Paula Dufoura (nazwaną tak na cześć założyciela RadTech Europe).

Ponieważ w tym roku RadTech Europe obchodzi swe 25. urodziny, po pierwszym dniu zaplanowano imprezę z muzyką na żywo i przekąskami. Zaproszeni są na nią wszyscy uczestnicy chętni do wspólnego świętowania.

Więcej informacji na temat planu konferencji, organizacji i zapisów znaleźć można w broszurze lub na internetowej stronie wydarzenia.

Źródło: RadTech Europe