REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Qually – nowa marka farb Kameleon

Na polskim rynku pojawiła się nowa marka wyrobów lakierniczych – qually. To nowe oblicze znanych dobrze polskim klientom farb Kameleon, produkowanych przez Kolor Mix S.A.

qually marka KameleonNazwa qually pochodzi od angielskiego „quality”, czyli „jakość”, i ma automatyczne kojarzyć się klientom z wysoką jakością produktów. Dostawcą innowacyjnych formuł qually jest firma NBD Farben, wydzielona z Kolor Mix S.A.

Od końca lutego pod tą nową marką i w nowej szacie graficznej dostępne są na rynku produkty Kameleon, które zachowały swoją nazwę i znak graficzny. Są to nadal wyroby najwyższej jakości, a dzięki nowemu partnerowi technologicznemu klienci mogą liczyć na nowe, ulepszone formuły.

Źródło: qually

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA