REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Pullex Platin – drewno z metalicznym połyskiem

Architekci i deweloperzy coraz częściej wybierają drewno jako materiał konstrukcyjny. Naturalny, przyjazny środowisku, a obecnie, dzięki nowoczesnym farbom, może również prezentować się niebanalnie – na przykład lśniąc jak metal!

Pullex Platin drewno metaliczny połysk

Fot. arch. Adler

Pullex Platin drewno metaliczne wykończenie

Manager sprzedaży Adler Alexander Ringler prezentuje wykończenia Pullex.
Fot. arch. Adler

Czasy, kiedy w przypadku drewna skazani byliśmy na nudne odcienie brązu, już dawno za nami. Producenci proponują dziś farby ze specjalnymi pigmentami, które zapewniają drewnianemu podłożu metaliczny blask. I to w wielu różnych odcieniach.

Uzyskane w ten sposób imitacje bywają tak idealne, że dopiero przy drugim spojrzeniu na daną powierzchnię jesteśmy w stanie stwierdzić, że mamy do czynienia z drewnem. Produkty takie jak Pullex Platin od Adlera oferują ciekawe efekty w zależności od światła oraz kąta, pod jakim patrzymy. A dzięki możliwości ich barwienia drewniana szopa w odcieniu metalicznego błękitu lub metalicznie czerwony płot z drewna nie są już problemem.

Produkt, szczególnie pięknie prezentujący się na podłożu z teksturą, idealnie nadaje się do zdobienia drewnianych fasad, ogrodzeń czy balkonów. Nie tylko zdobienia – emalia świetnie chroni drewno przed warunkami pogodowymi i imponuje trwałością. I choć naturalne drewno ma oczywiście swój urok, warto skorzystać również z możliwości dzisiejszych produktów, jakie nigdy wcześniej nie były w naszym zasięgu.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA