a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnePullex Platin – drewno z metalicznym połyskiem

Pullex Platin – drewno z metalicznym połyskiem

Architekci i deweloperzy coraz częściej wybierają drewno jako materiał konstrukcyjny. Naturalny, przyjazny środowisku, a obecnie, dzięki nowoczesnym farbom, może również prezentować się niebanalnie – na przykład lśniąc jak metal!

Pullex Platin drewno metaliczny połysk

Fot. arch. Adler

Pullex Platin drewno metaliczne wykończenie

Manager sprzedaży Adler Alexander Ringler prezentuje wykończenia Pullex.
Fot. arch. Adler

Czasy, kiedy w przypadku drewna skazani byliśmy na nudne odcienie brązu, już dawno za nami. Producenci proponują dziś farby ze specjalnymi pigmentami, które zapewniają drewnianemu podłożu metaliczny blask. I to w wielu różnych odcieniach.

Uzyskane w ten sposób imitacje bywają tak idealne, że dopiero przy drugim spojrzeniu na daną powierzchnię jesteśmy w stanie stwierdzić, że mamy do czynienia z drewnem. Produkty takie jak Pullex Platin od Adlera oferują ciekawe efekty w zależności od światła oraz kąta, pod jakim patrzymy. A dzięki możliwości ich barwienia drewniana szopa w odcieniu metalicznego błękitu lub metalicznie czerwony płot z drewna nie są już problemem.

Produkt, szczególnie pięknie prezentujący się na podłożu z teksturą, idealnie nadaje się do zdobienia drewnianych fasad, ogrodzeń czy balkonów. Nie tylko zdobienia – emalia świetnie chroni drewno przed warunkami pogodowymi i imponuje trwałością. I choć naturalne drewno ma oczywiście swój urok, warto skorzystać również z możliwości dzisiejszych produktów, jakie nigdy wcześniej nie były w naszym zasięgu.

Źródło: Adler