REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Program SYNChem wesprze polską chemię

Nowy program SYNChem, który rusza już wkrótce, to projekt, który ma wesprzeć rozwój polskiej chemii. Na dofinansowanie badań z tej dziedziny przeznaczono 30 mln zł.

SYNChem

Fot. crsssteve / pixabay.com

Program SYNChem to wspólna inicjatywa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz firmy Synthos. Środki finansowe mają być przekazane na badania nad takimi produktami jak ekologiczne antydegradanty, elastomery, biopestycydy, materiały kompozytowe dla przemysłu i medycyny, a także kleje i żywice utwardzane UV.

Inicjatorzy liczą na to, że program zadziała na dwa sposoby – przyczyni się do opracowania przez jednostki naukowe nowych rozwiązań o potencjalnym zastosowaniu w przemyśle, a równocześnie zwiększy zaangażowanie przedsiębiorców w finansowanie prac naukowo-badawczych. Nabór wniosków o przyznanie środków w ramach SYNChem potrwa od 20 czerwca do 20 września.

Źródło: PAP

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA