REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Powiew alpejskości – Adler na targach SICAM 2017

Na tegorocznych targach SICAM we włoskim Pordenone nie mogło zabraknąć firmy Adler. Tyrolski producent zaprezentował swoją gamę produktów do mebli – tak bogatą i różnorodną, jak sam Tyrol i jego zachwycająca przyroda.

Adler targi SICAM 2017

Fot. arch. Adler

Dzięki swoim nowym bejcom Arova Aqua-Alpin Trend oraz Arova Aqua-Style Trend firma Adler tworzy wykończenia tak naturalne, jak górskie jeziora. Dzięki temu wytwórcy mebli mogą zagwarantować swoim klientom powiew alpejskości i rustykalny szyk w ich własnym salonie. Oczywiście mowa o produktach wodorozcieńczalnych.

Wielopostaciowe jak kryształ górski, na stoisku firmy królowały również wykończenia metaliczne w odcieniach brązu, miedzi, mosiądzu i cyny. Absolutnym hitem była powłoka oksydacyjna Aquafix Blue-Patina, dzięki której każdy efekt metaliczny zostaje wzbogacony o piękną błękitno-zieloną patynę. Targi SICAM odbyły się w Pordenone w dniach 10-13 października.

Źródło: Adler

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA