REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Posadzki Sika w klubie Fit 4 Living

Około 300 metrów kwadratowych posadzek Sika wykorzystano w nowym klubie Fit 4 Living w Kątach Wrocławskich. Produkty spełniać musiały specyficzne wymagania w poszczególnych pomieszczeniach klubu.

posadzki Sika Fit 4 Living

Fot. arch. Sika

Posadzka w sali fitness musiała być elastyczna, w siłowni – wytrzymała w umiarkowanych obciążeniach, w saunie i pomieszczeniach relaksacyjnych – odporna na wodę, wysokie temperatury i środki chemiczne. Ponadto wszystkie musiały być też estetyczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.

Ostatecznie w siłowni zastosowano system MultiDur WS-10 w kolorach czarnym z żółtymi napisami oraz żółtym. W sali fitness – tłumiącą dźwięki i wibracje posadzkę Sika ComfortFloor Decorative Pro, natomiast w saunie warstwę izolacji przeciwwodnej Sikalastic-152 oraz warstwę wierzchnią Sikafloor-2540 W. Więcej na temat realizacji projektu oraz zastosowanych produktów Sika można przeczytać na stronie producenta.

Źródło: Sika

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA