a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbBez kategoriiPolska firma na Lubricant Expo 2022

Polska firma na Lubricant Expo 2022

W dniach od 5 do 9 września w Essen odbyły się targi Lubricant Expo – branżowa impreza przemysłu środków smarowych i płynów obróbczych. Nie zabrakło na niej polskiej reprezentacji.

Fot. arch. PCC

Targi Lubricant Expo odbyły się po raz pierwszy. Od razu spotkały się jednak z dużym zainteresowaniem branży – wzięło w nich udział ponad 100 wystawców.

Najnowsze technologie

Na targach zaprezentowane zostały najnowsze technologie z obszaru procesów smarowania przemysłowego. Oprócz m.in. Exxon Mobil, Texaco, Castrol, ENI, Q8 czy Cargill wśród wystawców znalazła się też Grupa PCC. Jak pisze Grupa PCC na swojej stronie:

Składamy serdeczne podziękowania na ręce wszystkich gości, klientów, dostawców i innych uczestników Targów Lubricant Expo, za wszystkie wspaniałe i owocne spotkania, rozmowy, wymianę wiedzy i doświadczeń. Są one dla nas ogromną wartością, którą będziemy pielęgnować z korzyścią dla dynamicznego wzrostu i rozwoju naszej firmy oraz całej branży środków smarowych i płynów obróbczych.

Jak donosi producent, jego stoisko było chętnie odwiedzane przez obecnych i potencjalnych klientów, a liczne spotkania były okazją do odnowienia kontaktów po okresie pandemii oraz pozyskania wiedzy o aktualnych potrzebach rynku. Jest również przekonany, że targi zwiększyły jego rozpoznawalność jako wytwórcy środków smarowych.

Kolejna edycja za rok

Grupa PCC już teraz zapowiada uczestnictwo w kolejnej odsłonie wydarzenia. Odbędzie się ona zgodnie z planem w dniach 26–28 września 2023, również w niemieckim Essen.

Źródło: PCC