REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Samonaprawiające powłoki PU od Bayer

Rysy na powierzchni są problemem, z którym każdy z nas styka się na co dzień. Potrafią skutecznie zrujnować wygląd nowego samochodu, telefonu czy komputera. Nie dotyczy to elastycznych tworzyw, które po zarysowaniu mają zdolność powrotu do poprzedniego stanu, jednak powłoki z takich materiałów są miękkie i często nie zapewniają odpowiedniej ochrony mechanicznej. Z kolei twarde, kruche pokrycia zarysowują się nieodwracalnie.

Rozwiązaniem są poliuretanowe powłoki, jakie proponuje Bayer. Dzięki trwałym wiązaniom kowalencyjnym są twarde i wytrzymałe, zaś odwracalne wiązania wodorowe zapewniają im sprężystość. Wystarczy podgrzać zarysowane miejsce, aby powierzchnia przyjęła swój poprzedni, nienaganny wygląd. Farby na bazie poliuretanów znajdujące się w ofercie Bayer „zapamiętują” więc swój wyjściowy stan i są go w stanie łatwo odtworzyć. Dzięki poliuretanom więc możemy na zawsze zapomnieć o strachu przed zarysowaniami.

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA