REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Piąta edycja Traffic Design – mural i grafika

W Gdyni trwa właśnie streetartowy festiwal Traffic Design. Jeszcze do 28 czerwca mieszkańcy Trójmiasta i przybyli goście mogą uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach, spotkaniach i warsztatach, a na miejskich murach przybywa barwnych malowideł.

Traffic Design

Jeden z murali powstałych w ramach tegorocznej edycji festiwalu. Fot. Traffic Design

To już piąta edycja festiwalu, który w ciągu ostatnich kilku lat stał się wizytówką Gdyni. Tym razem motywem przewodnim jest litera, a w ramach wydarzenia polscy i światowi muraliści współpracują z grafikami, tworząc świeże, innowacyjne projekty.

Wśród gości tegorocznej edycji znaleźli się m.in. światowej sławy plakacista Hakobo, paryski mistrz typografii Tyrsa, znany polski streetartowiec Mariusz m-city Waras oraz niemiecki muralista 1010.

Zapraszamy do śledzenia festiwalu za pośrednictwem Facebooka i udziału w festiwalowych wydarzeniach!

Źródło: trojmiasto.pl

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA