REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Powłoki ogniochronne Rütgers Organics w rękach SIKA

Firma Rütgers Organics GmbH ogłosiła, że jej segment powłok ogniochronnych przechodzi w ręce koncernu SIKA. Dla SIKA jest to krok w kierunku umocnienia swojej pozycji na rynku produktów ogniochronnych, zaś dla Rütgers Organics – możliwość skupienia się na innych, ważniejszych w tym momencie oddziałach firmy.

Farby ogniochronne Rütgers Organics

fot. TACLUDA (rgbstock.com)

Należący do tej pory do Rütgers Organics sektor osiąga roczną sprzedaż na poziomie 6 mln franków szwajcarskich. W jego ofercie znajduje się wiele zaawansowanych i przyjaznych środowisku systemów ogniochronnych, które zdobyły uznanie na światowym rynku.

Decyzja o sprzedaży spowodowana jest tym, że od pewnego czasu Rütgers Organics poświęca więcej uwagi sektorowi farb do drewna. Obecnie firma będzie mogła całą swą energię skoncentrować na pracach badawczych i produkcyjnych związanych z tą branżą.

Źródło: Rütgers Organics

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA