REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowy przewodniczący CEPE

Organizacja CEPE ma nowego przewodniczącego. Jacquesa Menicucciego zastąpił na tym stanowisku dr Harald Borgholte z BASF.

Dr Harald Borgholte przewodniczący BASF

Dr Harald Borgholte jest od wielu lat związany z działem lakierów samochodowych BASF. Fot. arch. BASF

Dr Harald Borgholte, wiceprezes ds. marketingu strategicznego i rozwoju produktu BASF, jest związany z przemysłem farbiarskim od 23 lat. Pracę w BASF rozpoczął w roku 1991 i od tego czasu zajmował w firmie różne stanowiska – był przede wszystkim związany z działem produktów samochodowych.

W latach 2004-2009 był członkiem Komitetu Technicznego CEPE ds. Lakierów Samochodowych. Od roku 2014 był natomiast członkiem zarządu organizacji. Obecnie stanie na jej czele. W roli przewodniczącego zastąpi Jacquesa Menicucciego, który pełnił tę funkcję przez ostatnie cztery lata.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA