a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjneStop wygiętemu wieczku i rozlanej farbie – nowe puszki Crown

Stop wygiętemu wieczku i rozlanej farbie – nowe puszki Crown

Dzięki nowemu wieczku Easylid zaprojektowanemu przez firmę Crown Aerosols and Specialty Packaging Europe nasze problemy z otwarciem puszki farby odejdą już wkrótce w zapomnienie. Innowacyjne wieczko jest wyposażone w pierścień z tworzywa sztucznego, który ułatwia otwieranie i równocześnie dba o szczelność opakowania.

Crown

Fot. arch. Crown

Rewolucyjne wieczko szybko zostało docenione. Jury przyznające nagrodę Starpack Industry Awards okrzyknęło je rozwiązaniem odwiecznego i bardzo uciążliwego problemu. W końcu każdy z nas to zna – problemy z podważeniem upartego wieczka, które kończą się często jego uszkodzeniem albo rozlaniem farby…

Dzięki Easylid te problemy mają już wkrótce zniknąć. Aby otworzyć puszkę wystarczy pociągnąć za krawędź zewnętrznego pierścienia otaczającego wieczko. Przy zamknięciu natomiast pierścień ściśle przylega do brzegów puszki, dzięki czemu nie ma obawy, że farba wyschnie.

Fot. arch. Crown

Nowe opakowanie ma jeszcze jedną dodatkową zaletę, która została doceniona przez jury Starpack Industry Awards. Jest wykonane z materiałów łatwych do recyklingu – metalu i plastiku. Spełnia w ten sposób rygorystyczne wymogi proekologiczne i jest nie tylko bardzo praktyczne, ale i bezpieczne dla środowiska.

Jeszcze do niedawna z innowacyjnych opakowań korzystać mogli tylko klienci na rynku fińskim, gdzie wprowadziła je do użytku firma Tikkurila. Obecnie rozwiązanie stanie się dostępne i dla producentów z innych europejskich krajów.

Źródło: Crown