REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowe dodatki Evonik do powłok na puszki

W ofercie firmy Evonik pojawiły się dwa nowe dodatki, przeznaczone do powłok na puszki oraz typu coil coating. Są one wolne od silikonu i gwarantują równą, gładką powłokę lakierniczą.

Evonik dodatki powłoki na puszki

Fot. arch. Evonik

Tego Flow 375 i Tego Flow 460 N to dwa nowe dodatki Evonik zapewniające równą i gładką powłokę, przeznaczone dla powłok na puszki oraz coil coating. Obydwa są dostępne w sprzedaży na całym świecie i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Ze względu na ich uniwersalność są bardzo wygodne dla producentów, którzy mogą od tej pory wykorzystywać jeden produkt, zamiast dobierać różne w zależności od zastosowań.

Ponieważ są to dodatki wolne od krzemionki, gwarantują farbę pozbawioną zanieczyszczeń i tworzącą gładką powłokę pozbawioną nierówności. Są również wolne od związków aromatycznych. Jak zapewnia producent, wykazują poprawioną odporność na ciepło, wytrzymałość i adhezję.

Flow 375 to dodatek do produktów rozpuszczalnikowych, pozwalający osiągnąć pożądany połysk. Flow 460 N natomiast ma dodatkowo właściwości odpowietrzające, dlatego dodatkowo zapobiega powstawaniu defektów.

Źródło: Evonik

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA