a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNowa współpraca globalnego dystrybutora na rynku w Polsce

Nowa współpraca globalnego dystrybutora na rynku w Polsce

Jeden z dystrybutorów ogłosił rozszerzenie współpracy z producentem utwardzaczy żywic epoksydowych. Nowe porozumienie dotyczy rynku polskiego.

Fot. PiotrZakrzewski / pixabay.com

Safic-Alcan, globalny dystrybutor specjalistycznej chemii, podpisał nową umowę z BB Resins Srl. Dotyczy ona zaawansowanych technologii epoksydowych na rynku w Polsce.

Dostęp do szerokiej gamy produktów

Firma BB Resins specjalizuje się przede wszystkim w produktach dla branży farb i powłok, chemii budowlanej i klejów. Wcześniej Safic-Alcan nawiązał z nią współpracę na rynku w Kanadzie. Jak komentuje Carlo Bandini, dyrektor handlowy BB Resins:

Cieszymy się, że możemy wyruszyć we wspólną podróż z Safic-Alcan Polska – idealnym partnerem do zaistnienia na rozwijającym się polskim rynku.

Jean-Marie Schmuck, dyrektorka rozwoju biznesu CASE oraz Industrial Specialties w Safic-Alcan, dodaje, że dzięki rozszerzeniu udanej współpracy z BB Resins w Kanadzie, również klienci w Polsce uzyskają dostęp do szerokiej gamy specjalistycznych systemów wykończeniowych na bazie epoksydów. Dotyczy to przede wszystkim klientów z branży farb przemysłowych, budowlanej i podłogowej. Oprócz tego w sprzedaży znajdą się utwardzacze odpowiednie dla klejów oraz różnych zastosowań rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych.

Niezależny francuski dystrybutor

Safic-Alcan to niezależny francuski dystrybutor specjalistycznej chemii z siedzibą w Paris La Défense. Firma posiada na całym świecie 35 oddziałów, za pośrednictwem których dystrybuuje polimery, materiały i dodatki dla różnych sektorów, w tym farb i powłok, kosmetyków i produktów farmaceutycznych.

Źródło: Safic-Alcan