REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa linia produkcji żywic AkzoNobel

AkzoNobel ogłosił, że zamierza zbudować pilotażową linię produkcji żywic na powłoki w swoim zakładzie Performance Coatings w Felling w Wielkiej Brytanii. Będzie to inwestycja warta 1,3 mln €.

AkzoNobel

Fot. arch. AkzoNobel

Nowa linia ma dostarczać próbki żywic do badań, a z czasem może rozwinąć się w komercyjną jednostkę produkcyjną. Zgodnie z zapowiedziami linia ruszy na początku przyszłego roku.

Jak mówi Adam Bell, szef grupy związanej z powstającą jednostką, usprawni ona przejście ze skali laboratoryjnej do produkcji masowej żywic. Gareth Crapper, manager Centrum Technologicznego zakładu w Felling, dodaje, że inwestycja potwierdza jak ważny dla firmy jest ten ośrodek – w ciągu ostatnich pięciu lat zainwestowano w niego ponad 30 mln €.

Felling to największy zakład badawczo-rozwojowy działu Performance Coatings AkzoNobel na świecie. Na stałe pracuje w nim około 300 naukowców i technologów.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA